Categorii

Buletin de știri

Livrarea este gratuita.

Expedierea pachetului dumneavoastra

Un reprezentant DeGeorgia va fi dedicat relatiei individuale cu fiecare client.

Aveti la dispozitie doua modalitati de livrare:

* Se poate ridica direct de la magazin, pentru clientii aflati in Bucuresti, Oradea, Cluj-Napoca, Iasi, Timisoara si Brasov (vedeti mai jos adresele magazinelor);
* Prin colet cu ramburs - firma de curierat, pentru clientii aflati in restul tarii.

Obiectele sunt expediate in 5-12 zile de la lansarea comenzii si sunt trimise prin firma de curierat. Exista posibilitatea livrarii mai rapide a pieselor comandate, disponibila cu taxa de urgenta. Va rugam sa ne contactati inainte sa alegeti aceasta optiune!


LOTUS CENTER - ORADEA
Str. Nufarului nr. 30
Tel: +40 730 330 925
Fax: +40 259 432 783
oradea@degeorgia.ro

IULIUS MALL - TIMISOARA
Str. Demetriade nr.1, et.1
Tel: +40 730 330 922
Fax: +40 256 24 24 33
timisoara@degeorgia.ro

POLUS CENTER - CLUJ NAPOCA
Str. Avram Iancu nr. 492-500
Tel: +40 730 330 924
Fax: 0372 00 44 36

cluj@degeorgia.ro

Magazin STAR - BRASOV
Str. N.Balcescu nr. 62
Tel: 0728 455 458
Fax: 0268 410 970
brasov@degeorgia.ro

IULIUS MALL - IASI
Bd. Tudor Vladimirescu, et. 2
Tel: +40 730 330 923
Fax: +40 232 276 136
iasi@degeorgia.ro

JOLIE VILLE - BUCURESTI
Str. Erou Iancu Nicolae 103 Bis
Tel: 0726 181 924
Fax: 0212 643 993
bucuresti@degeorgia.ro